Wynajem busów na wesela

o nas

Doświadczenie

Razem do Ślubu jest firmą z bogatym doświadczeniem. Oferujemy usługi wynajmu busów z kierowcą do rozwożenia gości weselnych oraz wynajmu limuzyn do przewozu Pary Młodej. Działamy na rynku transportu weselnego oraz prywatnych transferów od ponad 10 lat. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje na świadczenie usług przewozu osób a nasi kierowcy są odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani.

Bezpieczeństwo i Komfort

Do przewozu Pary Młodej oraz gości weselnych używamy nowoczesnych samochodów klasy premium. Sprawia to, że Państwa podróż mija przyjemnie oraz bezpiecznie. Lata doświadczenia powodują, iż cechuje nas wysoki standard wykonywanych przez nas usług a Państwa bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Wszystkie nasze samochody są regularnie serwisowane oraz ubezpieczone. Jest to gwarancją, iż na Państwa weselu transport weselny będzie wykonany bezpiecznie oraz bezawaryjnie.

Certyfikaty

Wynajem busów na wesela certyfikat
Razem do Slubu certyfikat Wesele z Klasa

Cena

Luksus nie musi być drogi! Ceny oferowanego przez nas wynajmu busów oraz limuzyn do ślubu, są jednymi z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszymi promocjami na usługi rozwożenia gości weselnych oraz wynajmu limuzyn do ślubu. 

Dodatkowe usługi - Transfery lotniskowe obsługa Eventów

Nasza firma świadczy także usługi transportowe
w innych dziedzinach jak np.: Transport lotniskowy
lub obsługa transportowa wycieczek, konferencji
oraz eventów. Nasza flota w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprosta każdemu zadaniu! Zapraszamy zatem do kontaktu.